1.5.1.1 Ganjalezz Chassis (Tanklarda beyaz palet)

Neden “World of tanks?” Oyunu için her türlü modifikasyonları yarattınız? Elbette, standart müşteriyi geliştirmek veya ağır bir dövüş sırasında bir oyuncuya yardımcı olmak için doğal olarak yetkili yöntemlerle.

Başarılı bir şekilde zafer kazanmaya yardımcı olan ilginç modlardan biri,  WoT’deki tanklar için beyaz tırtıllar boyamaktır  .
Kullanırken, tırtıl izleri hem kendi araçlarında hem de düşman tanklarında zıt bir beyaz renkte boyanır. Bu ne için?

Basit bir örnek. EDB bu kez zararlı olmaya başladı ve oyuncuyu listenin en altına fırlattı. “Onurlu” 15. sayı. Ve “altın” kabukları, şansa göre değil. Bu durumda ne yapmalı? Dişlerdeki düşmanı mı arıyorsunuz? Ancak “ateşböcekleri” ve “estashki” çok tehlikeli avlar ve sonra bak, kendileri yok edecekler. “Kalın derili” “teller” vardır.

Ganjalezz Şasisinin kullanışlı olduğu yer burasıdır. Düşman “Tiger-2” köşenin arkasından sıyrılıyor ve önde gelen ön zincir dişlisine zırh deliyor. İlk olarak, düşman hareketsiz. Ve eğer bir tamir takımı ya da mürettebatın “tamir” yeteneği yoksa, o zaman uzun süre böyle kalır. İkincisi, Alman araçlarından şanzımanın hasar görmesi motora otomatik olarak zarar verir. Tek atış ve takım için ne kadar iyi. Ve hepsine Ganjalezz Şasi’ye teşekkür ederim, zayıf bir nokta ayırır.

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Sonraki konu »
EnglishRussianTurkish